Број на оглас: 3398968
Објавен на: 30.06.2020, 09:15
1 / 3

Продажба на земјиште во месноста КЛЕПАЛО

1 € Цената не е фиксна
Квадратура:
2434 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Земјиштето се наоѓа во месноста викано КЛЕПАЛО, под самиот граничен премин.
Цена по договор.
КП10946 со 2434м2
КП11045 со 2560м2