Број на оглас: 3398823
Објавен на: 23.05.2020, 17:28
1 / 6

PRODAVAM ELEKTRICNO PIANO KURZWEIL Mark-Pro TWOi

1.000 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Клавијатури

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM ELEKTRICNO PIANO KURZWEIL Mark-Pro TWOi

077/887-262

http://kurzweil.com/product/mark-pro_twoi/