Број на оглас: 3398776
Објавен на: 07.02.2020, 09:45
1 / 6

Scania R420 E5

10.000 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


2006 god, retarder, 1200l, frizider