Број на оглас: 3398502
Објавен на: 27.03.2020, 10:30
1 / 4

S320 cdi

2.650 € Цената е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
S 320
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
132 kw / 179 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo dobra sostojba voziloto e na bugarski tabli euro3 moze zamena ponudete barajte na ovoj broj: 078 523634......078 523 634......078 523634.........078523 634