Број на оглас: 3398444
Објавен на: 05.07.2020, 10:06
1 / 12

Peugeot 207 CC 2007g 1.6 benz Kabriolet

3.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
207
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Кабриолети
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava PEUGEOT 207 cc 2007g. 1.6 benz manuel menjac uvoz Germanija so servisna kniska ,so 3 kluca ,klima ,koza ,greaci na sedista, 4 novi gumi,novi plocki smeneto. KABRIOLET so tvrd krov vo exstra sostojba. Registriran do 29.04.2021 cela godina.
Moze zamena so Golf V ili kola do 77kw za pocetnik.
Cena 3.999€ za kes kompezacija 4.300€
Borche Tetovo 071/224-661