Број на оглас: 3398396
Објавен на: 29.09.2020, 10:51
1 / 12

Продавам или издавам куќа

По Договор
Број на соби:
10
Квадратура:
360 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Централно
Дворна површина:
500 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
Повеќе од 5 балкони
Број на бањи:
4
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Гаража + Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
ул.Антон Димитров бр.1

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Продавам или издавам куќа со површина од 360 м2, од кои 240 м2 се деловен простор, 120 станбен простор и 500 м2 дворно место. Куќата може да се издаде комплет или само деловниот простор, и тоа на помали делови. Деловниот простор е со употребна дозвола и може да служи за разни намени ( производство, админстративно деловни простории, магацини, здраствени установи ).Куќата е сеизмички проверена