Број на оглас: 3398284
Објавен на: 31.07.2020, 14:57
1 / 12

opel meriva 1.7 CDTI 078-274-367 Александар

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Meriva
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА ⚠️
🚘 ОПЕЛ МЕРИВА
1.7CDTI 74kw - 101KS
- 2003 година 🚘
☎️ 078-274-367 Александар
Од опрема поседува: 📝
- Клима уред (одлично работи)
- Серво волан подесив по висина
- Алуминиумски бандажи со 4 гуми M+S (185-65-15)
- ESP
- ABS
- AIRBAG
- Радио со CD, AUX, USB
- Електрика на предни прозорци
- Електрика на ретровизори
- Централно заклучување со далечинско
- 2 клуча
- Сензори за дожд
- Сензори за светло
- Направен целосен мал и голем сервис пред 1000km 🔧
- Регистрирана до 16.10.2020 година
- Без никакви дополнителни обврски за вложување
- За повеќе информации за автомобилот и околу цената јавете се на
☎️ 078-274-367 Александар
☎️ 078-274-367 Александар
☎️ 078-274-367 Александар
☎️ 078-274-367 Александар