Број на оглас: 3397000
Објавен на: 09.07.2020, 12:25
1 / 4

Rezervna guma za Seat Golf Polo

1.200 МКД
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
125
Висина:
70
Дијаметар:
14

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Гума и Бандаж од малите