Број на оглас: 3396772
Објавен на: 13.11.2019, 18:40
1 / 3

SE PRODAVA polovni gumi 235 60 16

750 МКД Цената не е фиксна 1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat polovni gumi 235 60 16 m-s
CENATA E ZA EDNA GUMA