Број на оглас: 3396722
Објавен на: 02.08.2020, 09:38
1 / 1

Машинско малтерисување Masinsko malterisuvanje

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Вид на оглас: Се продава


Firma so 5 godisno iskustvo vrshi masinsko malterisuvanje na zgradi, kukji i pomali objekti. Rabotime so gipsen i cementen materijal.