Број на оглас: 3396253
Објавен на: 05.04.2020, 21:37
1 / 7

Rezervno trkalo 4 x 100

1.200 МКД
Тип на бандаж и Гума:
Чел. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
14
Ширина на бандаж:
Останато
Број на дупки во бандаж:
Со 4 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
100
Ширина на гума:
Останато
Висина на гума:
70
Дијаметар на гума:
14

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


4×100/ 14ka
mozna e zamena za drug rezerven bandas 4 x 108