Број на оглас: 3395862
Објавен на: 08.03.2020, 11:58
1 / 7

Renault Megane 1.5 DCI ** ZAMENA ****

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Cena po dogovor