Број на оглас: 3395849
Објавен на: 30.05.2020, 23:01
1 / 12

BMW 530 XD CH

22.500 €
Марка:
BMW
Модел:
530
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
190 kw / 258 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 530XD Donesena od 🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭
190kw 258Ps
✔8G
✔Full oprema
✔4 novi gumi letni so se bandasi 18
✔4 novi gumi zimski so se bandasi 17
servisirana
✔Km.175.659 so servisna istoria
✔God.2012
✔Za poveke info. 📞 070.688.628
📞072244291

Extra cena za keš