Број на оглас: 3395375
Објавен на: 27.02.2021, 21:04
1 / 6

Trinca meritano

1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Trinca meritano italianska xidrulicna
170cm za sekakva namena nozevi kopacki