Број на оглас: 3395235
Објавен на: 14.11.2019, 16:18
1 / 10

Mercedes 813 kiper

1 € 5.200 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kiper Mercedes 813
Tel 070-857-399