Број на оглас: 3394614
Објавен на: 14.02.2020, 18:52
1 / 7

Kia Magentis 2.0 benz plin na BG

1.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Kia
Модел:
Magentis
Година:
2005
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kia Magentis 2.0 benz plin na BG
100kw 136 ks
2005 god