Број на оглас: 3394330
Објавен на: 26.03.2020, 20:04
1 / 1

Mlin i aparat za pilinja

111 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продаваAparat za pecenje pilinja 30 komada.
071 839 594