Број на оглас: 3394325
Објавен на: 30.06.2020, 21:14
1 / 1

AMPER KLESTA 3 FAZNA NOVA!!!

150 € Цената не е фиксна 200 €

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Nova amper klesta trofazna marka MASTECH model MS2203