Број на оглас: 3393363
Објавен на: 28.02.2021, 18:30
1 / 12

Volkswagen Passat CC 1.8 TSI 118KW - 2009

8.800 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
CC
Година:
2009
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
118 kw / 160 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Passat CC vo odlicna sostojba kako nadvoresno taka i vnatresno. Kolata registrirana so makedonski tablici. Poseduva ful oprema avtomatik i kompleten parking sistem so zadna kamera.2009 година
Нови гуми
☑180.000Километри
☑Климатроник 2зонска
☑Греачи на седишта
☑Греачи на ретровизори
☑Паркинг сензори Напред/Назад
☑Електрична рaчна
☑ДВД радио на Тач Блутут Сд картичка команди на волан
☑Телефон
☑Старт/Стоп систем
☑Ауто светла
☑Би ксенон
☑Амбиент ламби Лед
☑Електрика на седишта
☑2клуча