Број на оглас: 3393049
Објавен на: 02.04.2020, 16:37
1 / 9

Hyndai santa fe

2.800 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Hyundai
Модел:
Santa Fe
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
83 kw / 113 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava gip hyndai santa fe4 × 4 dizel 2002 god reg do 05.04.2021 dobri gumi klimatronik kozeni sedista euro kuka i dr. Moze i zamena za traktor ili za kola nad 2006