Број на оглас: 3391717
Објавен на: 17.10.2019, 20:37
1 / 2

Domasna Slivova rakija, 100% prirodna od ekoloska sredina.

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Пиво, Алкохолни пијалаци

Вид на оглас: Се продава


Se prodava domasna prepecena slivova rakija, 100% cista prirodna od ekoloska sredina so poteklo od Krusevskiot region, pecena e za svoja dusa