Број на оглас: 3390998
Објавен на: 25.02.2020, 12:20
1 / 5

Opel omega

1 € Цената не е фиксна 600 €
Марка:
Opel
Модел:
Omega
Година:
1997
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Pali vozi br za kontakt samoo na ovoj broj


074 233 493 mikii