Број на оглас: 3390927
Објавен на: 02.12.2019, 20:20
1 / 2

Seat alahambra 2003 vo delovi

1 €
Марка:
Seat
Модел:
Alhambra
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se do posledno strafce