Број на оглас: 3390746
Објавен на: 22.09.2020, 07:31
1 / 5

Se prodava Citroen Xsara

800 € Цената не е фиксна 1.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Citroen
Модел:
Xsara
Година:
1997
Гориво:
Бензин
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava i ratkapni m15 univerzalni novi i 4 aluminiymski felni m 14 Mazda mx3 cena po dogovor