Број на оглас: 3390629
Објавен на: 21.09.2020, 08:54
1 / 12

Daewoo Nubira 1.6i 16v 2000 god.106 ks PRV GAZDA

1.350 € Цената не е фиксна 1.450 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Daewoo
Модел:
Nubira
Година:
2000
Гориво:
Бензин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
78 kw / 106 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Daewoo Nubira 2000 год. 1.6 78 kW 106 KS со реални 108000 к.м.Прв газда, купена во Р. Македонија не е увезена. Од опрема има централно заклучување,електрика на прозори,клима,AIR BAG и др. Колата е многу малку возена и максимално сочувана како од надвор тека и внатре освен мало оштетување на некои делови на лакот но за тоа ке се договореме за подетални информации јавете се на:
075-274-866 Ѓорге