Број на оглас: 3390217
Објавен на: 14.07.2020, 15:19
1 / 1

Шамотни тули за ложиште на шпорети АЛФА-ВРАЊЕ

1.200 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


-Шамотни - огноотпорни тули за сите видови шпорети на АЛФА-ВРАЊЕ.
- Шамотно брашно (врзивно средство) огноотпорен цемент
Праќам по КАРГО