Број на оглас: 3389454
Објавен на: 06.10.2019, 12:08
1 / 2

Печка за пилиња

1 € 550 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Продавници, Трговија / Останато

Вид на оглас: Се продава


Многу зачувана печка за пилиња на плин. Многу е економична, за 15 пилиња на 3 шипки по 5 пилиња.