Број на оглас: 3389450
Објавен на: 28.03.2020, 10:17
1 / 12

DOM- Br.2 -ДОМ - RETRO i VINTAGE PREDMETI 957

1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Декоративна уметност

Вид на оглас: Се продава


Бр.2
Се продаваат ЕФТИНО:

- RETRO i VINTAGE предмети за декорација, украсување,колекционерство и др.

- За секој предмет дополнителни фотографии и информации преку Viber, SMS или на моб.бр. 070 350 253

Откуцај 957 во графата за пребарување за останатите огласи...