Број на оглас: 3389255
Објавен на: 20.09.2020, 12:28
1 / 12

WI-FI BEZICNO ZVONCE SO KAMERA I ALARM ONLINE

2.200 МКД Цената е фиксна
INKUBATORI I OPREMA-DIGITALNI MERNI INSTRUMENTI I VLAGOMERI
Станете Премиум член

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Безбедност опрема

Вид на оглас: Се продава


- VODOOTPORNO WI-FI BEZICNO ZVONCE SO KAMERA ZA DNEVNO I IR-NOKNO SNIMANJE NA VIDEO ZAPIS, DETEKCIJA ILI ZVONENJE NA POZELEN ILI NEPOZENEL GOST SO IZVESTUVANJE NA VASIOT MOBILEN TELEFON, DVONASOCEN RAZGOVOR I DR. SPECIFIKACII ZA UREDOT: Резолуција: 1280 * 720 Поле на агол: 166 ° IR LED: 6 * 850мм Wi-Fi: IEEE 802 11 b / g / n Аудио: Двонасочен разговор со откажување на бучава Снимање: Снимање на СД-картичка на уредот (20 секунди) Складирање: 8G / 16G / 32G (не е вклучено) Батерија: Батерии за спецификација на влез AC / 18650 (потребни се три батерии вкупно 6800mAh, редовно работат 6 месеци.) (Не е вклучено) Следење: Копче за уред, Откривање на движење, Далечински приказ во живо Функција за известување: Притисни известувања во рок од 1 секунда Будење на уредот: Во рок од 600 ms Потрошувачка на енергија: Потрошувачка на електрична енергија во мирување 200A, работи 170mA Вклучен пакет: 1 - смарт уред за надворешна врата со поддршка WiFi Откривање на движење. Алармен систем на упад Функција за поддршка на апликации, може да се примени за Андроид, iphone, ipad APP софтвери Подржува видео и аудио разговор во реално време на посетител Функција за поддршка на слика и видео запис Поддршка за ноќно гледање и вградена технологија IR-CUT, достапна дење и ноќе Непропустлива од дожд: може да се инсталира на отворено, и нема потреба да се грижите за тоа е бодоотпорна од дожд. Пакет вклучува: 1 x WIFI смарт уред за пред врата 1 x прибор за прикацување 1 x Налепница 1 x Упатство за лесно користење. - PRAKJAME PREKU KARGO EKSPRES VO SEKOE VREME DO SITE GRADOVI NIZ CELA MAKEDONIJA . 077-735-790 070-607-455

Потврден огласувач
 INKUBATORI I OPREMA-DIGITALNI MERNI INSTRUMENTI I VLAGOMERI