Број на оглас: 3389048
Објавен на: 23.09.2020, 18:27
1 / 8

Кампер Возило Mercedes 316

17.990 €

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Вид на оглас: Се продава


Се продава Мercedes 316.
Година на производство 2010

контакт: Ѓорѓи 075-457-991