Број на оглас: 3389042
Објавен на: 23.09.2020, 18:27
1 / 6

Кампер Возило / Трејлер Fiat Ducato Magnum 4

8.400 €

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Вид на оглас: Се продава


Се продава кампинг взило / трејлер Fiat Ducato Magnum 4, 116 кс, 1996 год.
Опремен со се што е потребно: 4 спиење, фрижидер, плински шпорет, клима, wc, купатило. Многу сочуван, веднаш спремен за долги патувања. Поминати 95.000км,
ЦЕНА 8.900 ЕВРА
контакт: Ѓорѓи 075-457-991