Број на оглас: 3388776
Објавен на: 26.05.2020, 18:21
1 / 9

Garsonjeri

По Договор
Број на соби:
1
Квадратура:
25 m²
Греење:
Струја
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во куќа
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
2018
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
Karaorman

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se izdavaat ednosobni stanovi na podolg period.tel.077 752 555