Број на оглас: 3388582
Објавен на: 22.10.2019, 09:35
1 / 7

Peugeot 407 SW 2.0hdi 2006god.

По Договор
Марка:
Peugeot
Модел:
407
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Златна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам Peugeot 407 SW 2.0hdi , 2006g.
Платено е се до регистрација на МК табли.

Донесена од Словенија , внатрешно и надворешно зачувана максимално.
Направен комплетен сервис

-Автомобилот има поминато реални 263.000км - проверка по ваша желба !!!


- Климатроник ( двозонски )
-панорама кров
-електрика на стакла и ретровизори
-алуминиумски бандажи ( peugeot )
-централно заклучување со далечинско - автоматско собирање и отварање на ретровизори
-паркинг сензор

Во автомобилот се е функционално до последно копче

Без никакви дополнителни вложувања

- Цена по договор

Без замени !!!

Инфо : 078 / 211 - 711