Број на оглас: 3388189
Објавен на: 13.08.2020, 16:59
1 / 7

Touran

4.600 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Touran
Kolava e napraeno so site servisi na maslo i filtri
7 sedishta
Senzori nazat
Smenet rebrasti