Број на оглас: 3387851
Објавен на: 23.04.2021, 17:48
1 / 10

Chrysler 300 base 2013 , 3.6l vvt

20.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Chrysler
Модел:
300C
Година:
2013
Гориво:
Бензин
Километри:
110000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
218 kw / 296 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava
Chrysler 300 base
2013 Godina
3.6l vvt Motor
8 stepen Avtomatski menuvac
Poseduva kataloshka Base model oprema
Kolata e uvezena od USA registrirana na makedonaki tablicki , registracijata vazi do 10/2020 ...
Moze zamena za stan vo Ohrid so moja doplata..
cenata ne e fiksna ...inf.071231201