Број на оглас: 3387827
Објавен на: 22.02.2020, 18:49
1 / 7

Evtin plac so pristapen pat pred Veles

2 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
1250 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam mal plac od 1250m koj bil koristen kako iskop.
Se naoga vo blizina na Veleshkata deponija, do nego ima pristapen pat od patot Veles - Shtip, glaven Magistralen pat kon BG .
Idealen za industrisko koristenje ili pogonce, vo reon kade nema od zagduvanje kon gradot. Ima moznost za proshiruvanje . 2€/m^