Број на оглас: 3387772
Објавен на: 14.07.2020, 15:18
1 / 3

ДИЈАМАНТСКИ ПИЛИ ЗА СЕЧЕЊЕ АРМИРАН БЕТОН, АСВАЛТ И ГРАНИТ

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


ДИЈАМАНТСКИ ПИЛИ Ф250, 300, 350, 400 Х 24,5Х 12