Број на оглас: 3387648
Објавен на: 19.01.2021, 19:45
1 / 6

Peugeot 407 1.6 HDİ (109 KS) 2006 God.

4.000 € Цената е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
407
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
10000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 407 1.6 HDİ (109 KS) 2006 God.
Kolata e vo Super sostojba servisiram komplet 4 novi gumi m+s pali vozi koga sakate.
Tel: 070/482-123