Број на оглас: 3387447
Објавен на: 11.05.2020, 21:50
1 / 3

Lancia Thesis Za delovi

1 €
Марка:
Lancia
Модел:
Thesis
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
2 kw / 3 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Za delovi