Број на оглас: 3386321
Објавен на: 19.02.2020, 11:20
1 / 12

Se prodava Vikendica/kukja vo Nov Dojran

31.000 € Цената е фиксна
Број на соби:
6
Квадратура:
128 m²
Број на спратови:
Високо приземје
Греење:
Струја
Дворна површина:
304 m²
Тип на домот:
Двo-семејна куќа
Состојба:
Во градба
Опрема:
Полу наместен
Година на градба:
1995
Број на балкони:
Повеќе од 5 балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Југ
Адреса:
Nov dojran

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava vikendica/kukja vo Nov Dojran,
So dva posebni vleza
Dve kupatila
Dve kujni
Dve parking mesta
Moze zamena za stan vo Skopje
Izleguva na dve ulici
Lokacija: Nad Dan-Dar
Kontakt telefon: 070-310-221 Bisera