Број на оглас: 3386309
Објавен на: 13.10.2019, 12:46
1 / 1

Bmw Bandazi 5x120

200 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandazhite se staklo od bmw e46 16ki good year gumi 2018 proizvidstvo 205 55 16