Број на оглас: 3386024
Објавен на: 24.05.2020, 00:30
1 / 8

Prodavam Honda cbr 600 rr

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Honda
Вид:
Спортски
Година:
2008
Модел:
CBR600RR
Километри:
25000
Vladimir
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Redovno servisiran i odrzavan gumi 70 posto lacni i zvezdi skoro novi za poveke info na 075 562 855 Vladimir