Број на оглас: 3385950
Објавен на: 13.10.2019, 12:46
1 / 9

X5 3.0 184ks Top Sostojba

7.200 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
X 5
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
135 kw / 184 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava BMW X 5 2002 godina 3.0 184ks dobro sochuvan gumi mn dobro registriran do 02.2020 Ful oprema Mozhna e zamena za Pasat B6 , Audi A4 A6 Za zamena cenata e druga.. Mozhe da se vidi i proba vo sekoe vreme 078301294