Број на оглас: 3385646
Објавен на: 01.03.2020, 11:04
1 / 1

Vw pasat b4 vo delovi

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se do posledno strafce