Број на оглас: 3385629
Објавен на: 14.02.2020, 13:57
1 / 5

Masey ferguson 65 registriran cela godina

2.100 € 2.250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Traktorot e vo odlicna sostojba redovno servisiran pali na - 30 bez problem na kluc so antifriz vo hladnjak so wurt ulje nov akumulator