Број на оглас: 3385563
Објавен на: 14.07.2020, 14:35
1 / 2

PRODAVAM REZERVNA GUMA

2.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam rezervna neupotrebuvana guma so bandaz ,14-ka 4x100
Pasuva za Fiat,Opel,Reno i mnogu drugi modeli na vozila inf 070 518 222