Број на оглас: 3385299
Објавен на: 18.02.2020, 02:30
1 / 4

Kamin za parno

20.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Kamin za parno 30kw od koper negotino so rerna za pecenje 078245681 Ace