Број на оглас: 3384905
Објавен на: 22.01.2021, 17:27

Rakija so pelen

350 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Пиво, Алкохолни пијалаци

Вид на оглас: Се продава


Prodavame 2019 godina rakija so pelen. Zena 350 denara 0,5 litra. 079284080