Број на оглас: 3384820
Објавен на: 17.02.2020, 16:03
1 / 2

ПРОДАВАМ МЕГУРЕДНА КОСАЧКА / КОПАЧКА

1.050 € 1.100 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Демихидраулик СРБ купена нова. Преправена за косење со ланци или оригинални копачки.