Број на оглас: 3384816
Објавен на: 25.05.2020, 09:19
1 / 3

ВЛЕЧЕН АТОМИЗЕР 1200 ЛИТРА

1.150 € 1.200 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


ПРОДАВАМ ВЛЕЧЕН АТОМИЗЕР 1200 ЛИТ КОМПЛЕТ СРЕДЕН СО НОВА ПУМПА ( НЕГОТИНО).